لباس بچه گانه

راهنمای انتخاب و تخمین سایز لباس بچه گانه

سایز لباس بچه گانه
 • سایز لباس کودک را چگونه اندازه بگیریم ؟بهتر است برای انتخاب لباس کودک قسمت هایی را اندازه گیری نمایید سپس به کمک اندازه های درج شده در راهنمای سایز لباس بچه گانه ، سایزی مناسب را انتخاب نمایید

  انتخاب لباسی مناسب برای کودکان کار نسبتا دشواری است زیرا کودکان به سرعت رشد می کنند و سایز آن ها تغییر می کند همچنین برای اندازه گیری سایز لباس کودک قاعده کلی وجود ندارد و شما می توانید به کمک ترفندهایی سایز لباس بچه گانه فرزند خود را تخمین بزنید و به راحتی برای او لباسی مناسب را تهیه نمایید.

  نحوه اندازه گیری سایز لباس بچه گانه

  لباس های بچه گانه دخترانه و پسرانه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند و بهتر است شما از بین این مدل های متنوع با توجه به سایز فرزند خود ، لباسی با تن پوش و اندازه ای مناسب را انتخاب نمایید. در ادامه راهنمای اندازه گیری سایز لباس بچه گانه را پیش رو خواهید داشت.

  سایز لباس کودک را چگونه اندازه بگیریم ؟

  اگر شما لباسی با سایز بزرگ را برای فرزند خود انتخاب نمایید آن لباس موجب شلخته و نامرتب به نظر رسیدن ظاهر فرزند شما می شود از این رو بهتر است در هنگام اندازه گیری سایز لباس کودک حساسیت لازم را به خرج دهید همچنین لباس ها با سایز کوچک باعث می شوند تا فرزند شما در هنگام پوشیدن آن ها احساس ناراحتی کند.

  اغلب والدین برای اندازه گیری سایز لباس کودک خود به سن او نگاه می کنند در صورتی که سن به تنهایی نمی تواند معیاری مناسب برای انتخاب لباس باشد زیرا ممکن است قسمت هایی از بدن کودک به طور متناسب رشد نکرده باشند بنابراین بهتر است برای انتخاب لباس کودک قسمت هایی را اندازه گیری نمایید سپس به کمک اندازه های درج شده در راهنمای سایز لباس بچه گانه ، سایزی مناسب را انتخاب نمایید و بر اساس همان سایز لباس هایی با اندازه مناسب را برای فرزند خود تهیه نمایید.

  راهنمای اندازه گیری بالاتنه برای لباس کودک

  برای اندازه گیری قسمت بالاتنه لباس باید قد لباس و دور سینه و دور کمر و سرشانه و آستین ها را اندازه گیری نمایید همچنین بهتر است اندازه گیری از روی پوست انجام بگیرد و متر نواری به بدن فشار داده نشود تا اندازه ها به صورت دقیق تر باشند.

  برای اندازه گیری قد لباس باید متر نواری در بالاترین قسمت شانه قرار داده شود سپس متر را تا انتهای قسمتی که لباس قرار است بپوشاند را اندازه بگیرید.

  متر نواری را به زیر بازوها ببرید و آن را از برجسته ترین قسمت سینه تا پشت شانه ها ببرید.

  متر نواری باید در بین باریک ترین نقطه پایین دنده ها و بالای استخوان لگن قرار داده شود و این نقاط به دقت اندازه گیری شوند. توجه داشته باشید که متر نواری را نباید زیاد فشار دهید.

  در حالی که دستان به صورت بسته در کنار بدن قرار دارند شما می توانید امتداد خطی که بین دست ها و بدن قرار دارد را از زیر بازوها اندازه بگیرید تا به شانه برسید و فاصله این قسمت را هم تا یقه اندازه گیری کنید.

  برای اندازه گیری آستین ها از همان نقطه ای که قسمت عرض شانه را اندازه گیری کرده اید می توانید متر نواری را به سمت دست ها رها نمایید و تا روی مچ دست یا مقدرای پایین تر را اندازه گیری کنید.

  راهنمای اندازه گیری سایز شلوار کودک

  برای بدست آوردن اندازه شلوار بچه گانه باید دور کمر و فاق و قد شلوار را اندازه گیری نمایید.

  دور کمر را باید از قسمتی که ناف قرار دارد اندازه گیری نمایید.

  برای اندازه گیری قد شلوار ابتدا نوار را روی کمر قرار دهید و آن را رها نمایید و تا قسمت پاشنه پاها را اندازه گیری کنید.

  برای اندازه گیری دور باسن باید نوار را به دور برجسته ترین قسمت ببرید و آن قسمت را اندازه گیری نمایید.

  راهنمای اندازه گیری سایز لباس کودک از روی لباس

  در صورت تمایل می توانید سایز لباس فرزندتان را از روی یکی از لباس هایش اندازه گیری نمایید. برای این منظور ابتدا لباس را روی سطحی صاف پهن نمایید سپس به کمک متر نواری قسمت های سینه و کمر را اندازه گیری کنید و عدد بدست آمده را ضربدر دو کنید. عرض شانه و اندازه آستین ها را اندازه گیری نمایید و برای اندازه گیری طول قد لباس نیز می توانید آن را آویزان کنید و از قسمت شانه تا انتهای لباس را اندازه گیری نمایید. سایز لباس بچه گانه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.